Dantų protezavimas

Šiuolaikiški žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir gražius dantis. Šypsena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė. Tačiau kartais atsitinka taip, kad dėl vienokios ar kitokios priežasties negalime nevaržomai šypsotis.

Jei matote veidrodyje, jog jūsų šypsena galėtų būti gražesnė, estetinė odontologija siūlo visas galimybes ją patobulinti. Įvertinę šypsenos trūkumus, rasime tinkamiausią sprendimą. Psichologai seniai įrodė: graži šypsena ne tik pagerina išvaizdą, bet ir prideda pasitikėjimo savimi. Jei nusprendėte patobulinti savo šypseną, tai galimybė ne tik pagražėti, bet ir jaustis puikiai.

Mūsų klinikos specialistai įsiklauso į jūsų poreikius ir pasiūlo tinkamiausius sprendimus. Nuolat tobulinamės, naudojame naujausias technologijas ir gydymo būdus, todėl jums galime sukurti „individualiai tobulas“ šypsenas. Kas bebūtumėte: studentas, darbuotojas, pensininkams.

Visas estetinės odontologijos paslaugas ir reikiamą medicininę įrangą turime vienoje vietoje, todėl siūlome platų reikiamų paslaugų asortimentą. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome taikyti CEREC 3D (estetinę keramikos restauraciją, gaminamą gydytojo kabinete), lazerinę odontologiją.

Dantų protezavimas kaip niekada ištobulėjęs: atrandamos ir panaudojamos naujos medžiagos, naujos technologijos leidžia dantis protezuoti labai tiksliai. Taigi galimybių, kaip sukurti tobulai estetiškus dantis – kaip niekad daug.

Dantų protezavimo dažniausiai prireikia, kuomet pažeisti danties audiniai, taip pat – restauruojant rimtesnius defektus. Taip pat – kai dantys, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, nukenčia. Galų gale keičiamos ir senos, netikslios dantų restauracijos.

Pacientai dažnai renkasi protezavimą priekinių dantų srityje – taip koreguoja dantų formą, spalvą, nori uždaryti tarpelius. Taip, iki šiol žodžiai „dantų protezavimas“ sukelia vien neigiamas emocijas – daug kas prisimena dantų šlifavimą, „dirbtinių dantų statymus“, tokią procedūrą sieja su dideliu skausmu, nepatogumu, nemaža kaina. Tačiau laikai pasikeitė.

Dantys dabar protezuojami bemetale keramika (porcelianas), tačiau šį būdą išstumia dar pažangesni: cirkonio, aliuminio oksidas. Tai – labai tvirtos medžiagos, jos pasižymi kur kas geresne estetine kokybe. „Keraminis plienas“ – tokios medžiagos apibūdinamos taip.

Taigi cirkonio keramikos privalumai neabejotini: nepriekaištinga estetika, ypatingas tvirtumas ir atsparumas lūžiams, ilgaamžiškumas, cirkonis nesukelia alergijų. Cirkonio keramikos vainikėliai atrodo labai natūraliai, tinka ir pavienių dantų atstatymui, ir dantų eilių defektų taisymui. Nejausite ir specifinio metalo skonio burnoje. Taip, vienas iš cirkonio keramikos dantų trūkumų – aukštesnės tokių dantų protezų kainos.

„Dantų protezavimas“ dažnai siejamas su visa eile virtine nesibaigiančių ir nemalonių vizitų, tačiau 1-4 dantų protezavimui gali užtekti ir vieno vizito, mat porcelianiniai vainikėliai, užklotai, įklotai ir laminatės gaminami mūsų klinikoje. Taigi vizito laikas dramatiškai sutrumpėjęs.

Mūsų klinikoje gaminamos visos bemetalės restauracijos, turime „Pilėnė“ technikų laboratoriją. Taigi galime garantuoti operatyvumą, aukščiausią dantų protezavimo kokybę ir estetiką. Jei matote veidrodyje, jog  šypsena galėtų būti gražesnė, estetinė odontologija siūlo visas galimybes ją patobulinti. Mūsų klinikos specializacija - monokristalinė keramika, taip pat bemetalė keramika cirkonio oksido, aliuminio oksido pagrindu, apdorojama CEREC 3D sistema.

Gaminame fiksuotus ir išimamus dantų protezus, mikroprotezus (dantų užklotus) – klinikoje „Pilėnė“ (Vilnius) siūlome platų dantų protezavimo spektrą. Primename, kad „Pilėnė“ klinikos specializacija – estetinis protezavimas. Čia pat turime dantų laboratoriją, taigi drauge su protezuojančiu gydytoju ir pacientu susitikime gali dalyvauti dantų technikas – protezų gamybą spartesnė. Taip galime čia pat įvertinti dantų spalvą, formą ir taip pagaminti  poreikius atitinkančius dantų protezus.

Draugai