Kontaktai / Kaip mus rasti?

Lazerinės kosmetinės odontologijos klinika „Pilėnė“ yra įsikūrusi Vilniuje, Pilaitės mikrorajone, Papilėnų g. 2.

Jei į kliniką vykstate viešuoju transportu (75 autobusas), išlipkite Papilėnų stotelėje (ji yra Vydūno g.), tada pasukite į Papilėnų gatvę ir apie 5 minutes eikite tiesiai. „Pilėnės“ klinikos pastatą pamatysite kairėje.

Jei atvykstate nuosavu automobiliu, važiuodami Pilaitės prospektu, pasukite į Papilėnų gatvę, ir 500 metrų važiuokite tiesiai. Kliniką „Pilėnė“ pamatysite kairėje. Savo automobilį visuomet patogiai galėsite parkuoti prie pat klinikos esančioje viešoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Iškilus klausimams ar prireikus pagalbos randant klinikos pastatą, visuomet galite kreiptis telefonu +370 616 16 222 arba (8 5) 230 88 27. Taip pat laukiame jūsų atsiliepimų ir pasiūlymų el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Laukiame jūsų atvykstant į lazerinės kosmetinės odontologijos kliniką „Pilėnė“, kur jums bus suteiktos aukščiausios kokybės dantų protezavimo paslaugos Vilniuje. Juk graži šypsena – geros nuotaikos variklis.

Klinikoje „Pilėnė“ teikiamos praktiškai visos odontologijos paslaugos. O dantų protezavimas šiais laikais nėra labai sudėtinga, nepaprastai brangi ar varginanti procedūra. Odontologijos klinikoje Vilniuje "Pilėnė" odontologijos paslaugos prieinamos gera, kiekvienam pacientui priimtina kaina. Dantų protezavimas dar niekada nebuvo toks prieinamas.

Draugai