Dantų užklotai

Dantų užklotai – tai tam tikri mikroprotezai, skirti atstatyti dažniausiai krūminių dantų paviršių ar jų dalį. Dantų restauravimas užklotais rekomenduojamas norintiems itin gero estetinio dantų vaizdo: nuostabios šypsenos, tikslaus danties atkūrimo, daug mažesnio danties dėvėjimosi. Tam tikra prasme dantų užklotai yra ilgaamžės plombos.

Pacientams, netekusiems, pavyzdžiui, dalies krūminio danties, kyla klausimų, kaip geriau jį pagydyti. Taip, galima rinktis plombą, tačiau galima gydyti užklotu. Štai atstačius didelį danties defektą plomba po kelerių metų ji pakeičia formą, susitraukia, o tarp plombos ir danties susiformuoja mikroplyšys – tai gali sukelti danties gedimą ar skilimą, gali trupėti plomba ir panašiai.

Protezuoti dantų užklotais siūlome tik tuo atveju, kai yra pažeista daugiau nei pusė danties vainiko. Arba tada, kai defektas apima ir tarpdančius. Dažniausiai dantys restauruojami porcelianiniais dantų užklotais, tačiau galima pasirinkti ir pigesnius metalo užklotus.

Kitaip nei įprastos dantų plombavimui naudojamos medžiagos, porcelianas yra daug tvirtesnis, todėl jis visai neblogai atlaiko kramtymo krūvį – taip mažėja danties sienelių lūžių tikimybė. Kramtant maistą didžiausią krūvį gauna būtent krūminiai dantys. Profesionaliai pagamintas keramikinis danties užklotas atstato ir padidina danties tvirtumą.

Danties užklotus gamina dantų technikai, todėl galite būti garantuoti, kad jūsų danties forma bus atkurta itin tiksliai. Klinika „Pilėnė“ (Vilnius) turi dantų technikų laboratoriją, čia dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, ji aprūpinta pačia pažangiausia įranga, mūsų laboratorijos gaminius naudoja ir kitos klinikos. Taigi dantų užklotus pagaminsime kokybiškai, tiksliai, greitai.

Restauruojant dantis užklotu nereikalingas dantų šlifavimas, išsaugomi esami danties audiniai. Svarbiausias restauravimo rezultatas – dantys atrodo itin estetiškai. Būsite patenkinti rezultatais ir plačia šypsena. Ja galėsite didžiuotis. Danties užklotai gali būti naudojami daliniam arba viso danties restauravimui.

Neabejotinas tokio gydymo privalumas – danties užklotų ilgaamžiškumas, kuris gali siekti ir 30 metų. Danties užklotų sudedamoji medžiaga – porcelianas – jūsų dantį sustiprina iki 75 procentų. Tikėtina, kad restauravus dantis užklotais, jums teks rečiau lankytis pas odontologą, tad sumažės ir dantų gydymo kaštai. Tad dantų restauracijos kaina – investicija į jūsų dantų ilgaamžiškumą. 

Vilniuje esanti klinika „Pilėnė” savo pacientams garantuoja aukščiausią visų paslaugų kokybę. Mūsų klinikoje jums bus pagaminti nepriekaištingos kokybės patikimi, natūraliai atrodantys dantų užklotai. Šiuolaikinis žmogus nori atrodyti gerai, nes tai daro įtaką jo savivertei, bendrai savijautai. Sveiki ir gražūs dantys yra geros nuotaikos pagrindas.

Šypsena – kiekvieno mūsų vizitinė kortelė. Šiuolaikinė estetinė odontologija turi visas galimybes patobulinti jūsų šypseną. Įvertinę šypsenos trūkumus, mes rasime jums tinkamiausią sprendimą. Jei prarasta daugiau nei pusė danties audinių, danties užklotas gali būti geriausia išeitis. Šią paslaugą mūsų klinikoje jums galime pasiūlyti gera kaina. Nepamirškite: jei nusprendėte patobulinti savo šypseną, tai galimybė ne tik pagražėti, bet ir jaustis puikiai.

Draugai