Dantų protezavimas Vilniuje išsimokėtinai

Klinikoje „Pilėnė“ dirbantys specialistai jums pateiks visą reikiamą informaciją apie būdus, kaip mūsų teikiamas paslaugas galima įsigyti išsimokėtinai. Kas bebūtų: dantų protezavimas, išimami dantų protezai, chirurginė operacija ir taip toliau.

Šypsena – mūsų vizitinė kortelė, geros nuotaikos variklis, tad kiekvieno iš mūsų lūkestis turėti gražius dantis visiškai suprantamas. Dantų protezavimo paslaugų ir kitų odontologų teikiamų procedūrų daugeliui gali prireikti netikėtai. Svarbiausia tai, kaip jaučiatės jūs. 

Kokia dantų protezavimo kaina? Kiek kainuoja? Jei nežinote, svarstote, kokios paslaugos jums reikia, kiek ji jums atsieis, kreipkitės į „Pilėnė“ darbuotojus – jie atsakys į jūsų klausimus ir pasiūlys jums priimtiniausią variantą. Pasitarę su profesionalais išsiaiškinsite, kokia galėtų būti gydymo kaina, kokios yra finansavimo galimybės ir kiek tokia procedūra užtruks. 

Klinikoje „Pilėnė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, nuolat taikomos akcijos, tad prieš nuspręsdami pasiteiraukite: galbūt procedūrai, operacijai, gydymui, protezavimui kaip tik taikoma akcija? O kiek kainuoja procedūra, sužinosite susisiekę su profesionalais.

Klinikos „Pilėnė“ specialistai įvertins jūsų klinikinę būklę, pasiūlys reikiamą gydymą ir sudarys jo planą, aptars dantų protezavimo kainas. Šypsena – kokybiško gyvenimo dalis, taigi nederėtų būtino gydymo pernelyg atidėlioti. Dantų protezai gali būti prieinami jums ilgai to neatidėliojant todėl, kad galimas dantų protezavimas išsimokėtinai. Juolab, atidedant būtiną gydymą galimos įvairios komplikacijos, o tada procedūros dar labiau išsitęstų, pabrangtų, jų kaina būtų aukštesnė. Būdų, kaip sumokėti už jums būtinas odontologijos paslaugas – ne vienas. Vienas iš būdų – pirkti paslaugas išsimokėtinai.

Mūsų klinikoje paslaugas galite įsigyti pasinaudoję Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupei priklausančios finansų įstaigos „General Financing“ vartojimo lizingu – prekes bei medicinines paslaugas pirkti išsimokėtinai. Finansuojama pirkinio kaina iki 5000 eurų.

,,General Financing“ yra viena iš Lietuvos vartojimo lizingo ir kreditų rinkos lyderių.

Šia paslauga gali pasinaudoti dauguma mūsų klientų. Tai – asmenys, gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį; asmenys, gaunantys ,,Sodros" mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.); asmenys, gaunantys ministerijų mokamas pensijas. Taip pat - valstybės tarnautojai (ministerijų, savivaldybių darbuotojai ir kiti) bei ūkininkai. Taigi dantų protezavimo problemą galite išspręsti čia ir dabar.

Norėdami pasinaudoti vartojimo lizingo paslauga reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų – arba Lietuvos Respublikos piliečio pasą, arba asmens tapatybės kortelę.  Tiesa, gali prireikti ir papildomų dokumentų. Pavyzdžiui, statutiniai pareigūnai turėtų neužmiršti tarnybinio pažymėjimo, o ūkininkai – ūkio registravimo pažymėjimo. 

Daugiau informacijos apie galimybę pasinaudoti šią paslauga galite sužinoti paskambinę į „General Financing” telefonu +370 700 33123 arba  apsilankę bendrovės tinklapyje www.gf.lt

Draugai