CEREC technologija

Visada svajojote turėti nuostabią šypseną ir sveikai atrodančius priekinius dantis? Kviečiame susipažinti su modernia „CEREC“ technologija ir unikaliomis dantų laminatėmis, naudojamomis Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Pilėnė”. Ši technologija dantų estetiką pakelia į naujas aukštumas.

„CEREC“ technologija (angl. Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) – vienas moderniausių kosmetinės odontologijos metodų. Tai metodas pasitelkiant specialias skaitmenines skenavimo ir modeliavimo sistemas, kurios itin tiksliai suprojektuoja paciento danties restauraciją. Naudojant estetinį protezavimą „CEREC“ užtenka vienintelio vizito, kad galėtumėte turėti svajonių šypseną.

„CEREC“ technologija leidžia pagaminti bet kurį norimą protezą (įklotus, užklotus, laminates, tiltelį, protezą ant implantų). „CEREC“ technologija pagaminti protezai yra tikslūs, tvirti, pasižymi nepriekaištinga estetika.

„CEREC“ dantų laminatės – labai plonos iš porceliano pagamintos plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus. Dantų laminatės naudojamos estetiniam protezavimui, kai siekiama patobulinti estetinį danties vaizdą. Pavyzdžiui, pataisyti pakitusią danties spalvą, formą, uždaryti nedidelius tarpelius tarp dantų, atstatyti nuskilusius, nusidėvėjusius ar nudilusius, pažeistus karieso dantis. Taip pat – jei siekiama patiesinti nežymiai pasvirusius dantis. „CEREC“ dantų laminatės sugrąžina dantų estetiką ir funkcijas.

Naudojant „CEREC“ dantų laminates šalia esantys dantys nepažeidžiami. „CEREC“ dantų laminačių sudėtis labai panaši į tikrąjį danties emalį. Šio tipo laminačių privalumas – ypač glotnus restauracijos paviršius: ant jo beveik nesikaupia apnašos, nekinta nei blizgesys, nei spalva. Be to, šias laminates organizmas puikiai toleruoja, tad nereikia baimintis dėl komplikacijų, šalutinio poveikio.

Tačiau reikia pabrėžti: tokių dantų laminačių naudoti nerekomenduojame, jei paciento dantys yra pažeisti stipriai (karieso, traumų, kai dantis yra daug kartų plombuotas). „CEREC“ technologija pagamintos dantų laminatės yra tvirtos, ilgaamžės (tarnauja iki 10-15 metų), atsparios skilimams. O jų priežiūra nesiskiria nuo savų dantų priežiūros.

Dantų laminačių kaina, jei lyginsime su estetiniu plombavimu, yra kiek aukštesnė. Tačiau ji turi daugybę pranašumų: tai ilgaamžiškas, tvirtas ir nepriekaištingas estetiniu požiūriu produktas.

Estetinis protezavimas su „CEREC“ žymi naują skaitmeninės odontologijos raidos etapą. Nepatogios atspaudinės masės, pykinimo jausmas burnoje? Pamirškite tai. Dabar protezavimas gali būti daug patogesnis ir paprastesnis. Protezuojančiam gydytojui nuskenavus jūsų dantis, skaitmeninis atspaudas iš karto keliauja į dantų technikų laboratoriją. Kitą arba net tą pačią dieną jau galite džiaugtis savo nepriekaištingai atrodančiais dantimis.

Skaitmeniniu pavidalu išsaugoti jūsų dantų atspaudai gali praversti ir ateityje. Jei, pavyzdžiui, jums kandant ūmai nuskyla dantis. Tai ne bėda, nes skaitmeniniu pavidalu išsaugoti jūsų dantų atspaudai suteikia galimybę pagaminti tikslią jūsų dantų kopiją. Dėl itin geros estetikos net patyrusi profesionalo akis sunkiai atskirs kokybiškai skaitmeninio protezavimo būdu pagamintą estetinę restauraciją. Šio metodo kaina atitinka kokybės ir ilgaamžiškumo standartus.

Draugai